Kontakta oss

ILME i Norden

Ni är alltid välkomna att kontakta oss för funktionella och kostnadseffektiva lösningar liksom teknisk support kring mångpoliga, industriella kontaktdon för kraft, kommunikation, signal och pneumatik.

Vi erbjuder även teknisk utbildning hos er eller vid vårt Nordiska huvudkontor i Löddeköpinge, strax norr om Malmö.

Dina kontakter på ILME Nordic:

HEADQUARTERS AND WHAREHOUSE
ILME NORDIC AB
Transportvägen 18
246 42 Löddeköpinge
Sweden
Tel: +46 46 18 28 00
Fax: +46 46 18 28 10
INFO Ilme: info@ilme.se
Teknisk support: support@ilme.se
Order Ilme: order@ilme.se

Niklas Sparrenbom
Managing Director
Tel: +46 46 18 28 00
Mob: +46 708 769 441
niklas.sparrenbom@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Mona Olin
Executive Assistant
Finance & Administration

Tel dir: +46 46 18 28 02
Mob: +46 70 99 55 044
mona.olin@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Kalle Dahlqvist
Warehouse & Shipping
Tel dir: +46 46 18 28 03
kalle.dahlqvist@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Johan Cederquist
Sales Engineer
Tel dir: +46 46 18 28 04
Mob: +46 72 402 55 55
johan.cederquist@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
SALES OFFICE
ILME NORDIC AB
Stora Åvägen 21
436 34 Askim
Sweden
Tel: +46 31 79 71 444
Göteborgskontoret
Filip Knutsson
Sales Engineer
Tel dir: +46 31 7971 444
Mob: +46 720 80 80 80
filip.knutsson@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort