Kontakt os

ILME i Norden

I er altid velkomne til at kontakte os vedrørende funktionelle og omkostningseffektive løsninger og teknisk support i forbindelse med flerpolede, industrielle konnektorer til strøm, kommunikation, signal og pneumatik.

Vi kan desuden tilbyde tekniske kurser enten hos jer eller på vores nordiske hovedkontor i Löddeköpinge, der ligger lige nord for Malmø.

Dine kontakter på ILME Nordic:

HEADQUARTERS AND WHAREHOUSE
ILME NORDIC AB
Transportvägen 18
246 42 Löddeköpinge
Sweden
Tel: +46 46 18 28 00
Fax: +46 46 18 28 10
INFO Ilme: info@ilme.se
Technical inquiries: support@ilme.se
Order Ilme: order@ilme.se

Niklas Sparrenbom
Managing Director
Tel: +46 46 18 28 00
Mob: +46 708 769 441
niklas.sparrenbom@ilme.se
Hent mit V-card
Mona Olin
Executive Assistant
Finance & Administration

Tel dir: +46 46 18 28 02
Mob: +46 70 99 55 044
mona.olin@ilme.se
Hent mit V-card
Kalle Dahlqvist
Warehouse & Shipping
Tel dir: +46 46 18 28 03
kalle.dahlqvist@ilme.se
Hent mit V-card
Johan Cederquist
Sales Engineer
Tel dir: +46 46 18 28 04
Mob: +46 72 402 55 55
johan.cederquist@ilme.se
Hent mit V-card
SALES OFFICE GÖTEBORG
ILME NORDIC AB
Stora Åvägen 21
436 34 Askim
Sweden
Tel: +46 31 79 71 444
SALES OFFICE STOCKHOLM
ILME NORDIC AB
Sollentunavägen 63
191 40 Sollentuna
Sweden
Tel:  +46 855520280
Göteborgskontoret
Filip Knutsson
Sales Engineer
Tel dir: +46 31 7971 444
Mob: +46 720 80 80 80
filip.knutsson@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Erik Stockholmskontoret
Erik Lindén
Sales Engineer
Tel dir: 
+46 855520280
Mob: +46 703107745
erik.linden@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort