Kontakt oss

ILME i Norden

Du er alltid velkommen til å kontakte oss om funksjonelle og kostnadseffektive løsninger samt teknisk støtte rundt flerpolede, industrielle kontakter til strøm, kommunikasjon, kommunikasjon og pneumatikk.

Vi tilbyr også teknisk opplæring hos deg eller på vårt nordiske hovedkontor i Löddeköpinge, like nord for Malmö.

Kontaktene dine på ILME Nordic:

HEADQUARTERS AND WHAREHOUSE
ILME NORDIC AB
Transportvägen 18
246 42 Löddeköpinge
Sweden
Tel: +46 46 18 28 00
Fax: +46 46 18 28 10
INFO Ilme: info@ilme.se
Technical inquiries: support@ilme.se
Order Ilme: order@ilme.se

Niklas Sparrenbom
Managing Director
Tel dir: +46 46 18 28 01
Mob: +46 708 769 441
niklas.sparrenbom@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Mona Olin
Executive Assistant
Finance & Administration

Tel dir: +46 46 18 28 02
Mob: +46 70 99 55 044
mona.olin@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Kalle Dahlqvist
Warehouse & Shipping
Tel dir: +46 46 18 28 03
kalle.dahlqvist@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Johan Cederquist
Sales Engineer
Tel dir: +46 46 18 28 04
Mob: +46 72 402 55 55
johan.cederquist@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Anna Johansson
Sales & Purchasing Administrator
Tel dir: +46 46 18 28 05
Mob: +46 720 80 85 86
Anna.johansson@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
SALES OFFICE GÖTEBORG
ILME NORDIC AB
Stora Åvägen 21
436 34 Askim
Sweden
Tel: +46 31 79 71 444
SALES OFFICE STOCKHOLM
ILME NORDIC AB
Sollentunavägen 63
191 40 Sollentuna
Sweden
Tel: +46 8 55 520 280
Göteborgskontoret
Filip Knutsson
Sales Engineer
Tel dir: +46 31 7971 444
Mob: +46 720 80 80 80
filip.knutsson@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort
Erik Stockholmskontoret
Erik Lindén
Sales Engineer
Tel dir:
+46 8 55 520 280
Mob: +46 703 10 77 45
erik.linden@ilme.se
Ladda ned mitt V-kort