Ota yhteyttä

ILME Pohjoismaissa

Olemme aina valmiina palvelemaan teitä, kun tarvitsette toimivia ja kustannustehokkaita ratkaisuja, kuten voimansiirto-, tietoliikenne-, signaali- ja pneumatiikka-alalla käytettäviä moninapaisia teollisuusliittimiä koskevaa teknistä tukea.

Tarjoamme myös teknistä koulutusta omissa toimitiloissanne tai Pohjoismaiden pääkonttorissamme Löddeköpingessä Malmön pohjoispuolella.

Yhteystiedot at ILME Nordic:

HEADQUARTERS AND WHAREHOUSE
ILME NORDIC AB
Transportvägen 18
246 42 Löddeköpinge
Sweden
Tel: +46 46 18 28 00
Fax: +46 46 18 28 10
INFO Ilme: info@ilme.se
Technical inquiries: support@ilme.se
Order Ilme: order@ilme.se

Niklas Sparrenbom
Managing Director
Tel: +46 46 18 28 00
Mob: +46 708 769 441
niklas.sparrenbom@ilme.se
Lataa minun V-kortti
Mona Olin
Executive Assistant
Finance & Administration

Tel dir: +46 46 18 28 02
Mob: +46 70 99 55 044
mona.olin@ilme.se
Lataa minun V-kortti
Kalle Dahlqvist
Warehouse & Shipping
Tel dir: +46 46 18 28 03
kalle.dahlqvist@ilme.se
Lataa minun V-kortti
Johan Cederquist
Sales Engineer
Tel dir: +46 46 18 28 04
Mob: +46 72 402 55 55
johan.cederquist@ilme.se
Lataa minun V-kortti
SALES OFFICE GÖTEBORG
ILME NORDIC AB
Stora Åvägen 21
436 34 Askim
Sweden
Tel: +46 31 79 71 444
SALES OFFICE STOCKHOLM
ILME NORDIC AB
Sollentunavägen 63
191 40 Sollentuna
Sweden
Tel:  +46 855520280
Göteborgskontoret
Filip Knutsson
Sales Engineer
Tel dir: +46 31 7971 444
Mob: +46 720 80 80 80
filip.knutsson@ilme.se
Lataa minun V-kortti
Erik Lindén ILME Noedic AB Stockholmskontoret
Erik Lindén
Sales Engineer
Tel dir: 
+46 855520280
Mob: +46 703107745
erik.linden@ilme.se
Lataa minun V-kortti